Krwiecień wraca na UW!!

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego razem z Fundacją Scanmed oraz NZS UW zapraszają do udziału w kolejnej akcji Honorowego Krwiodawstwa „Krwiecień”!

Grudniowa zbiórka, która odbędzie się 2 grudnia na Kampusie Głównym, połączona jest ze szkoleniami z pierwszej pomocy – link do zapisów znajdziecie w wydarzeniu.

Liczymy na Wasze zaangażowanie!

https://www.facebook.com/events/809614172494882/

To tylko parę kropel, a może uratować komuś życie.

ZAANGAŻUJ SIĘ, POMÓŻ!

krwiecień

CSSTiRLove Wyjazdowe

Drodzy Studenci,

Już w najbliższy piątek wyjeżdżamy nad nasze piękne polskie morze!

Za chwilę ostatecznie zamykamy rejestracje na wyjazd.

Już wiemy, że jedziemy tam świetną ekipą, będziemy Was zasypywać relacją z wyjazdu na bieżąco. Mamy nadzieję, że Ci którzy nie jadą teraz, po opowieściach znajomych zmienią zdanie i następny wyjazd będzie NASZ.

My już nie możemy się doczekać!

Gdańsk

Do usłyszenia z Gdańska!

ZSS CSSTiRL

MEET ME HALFWAY – POŁOWINKI 2015!

połowinki

Po zakończeniu sesji zimowej, naładowaliśmy się pozytywną energią przed rozpoczęciem semestru letniego. 12 marca 2015, w Foksal:XVIII Club (ul. Foksal 18) studenci naszej jednostki oraz ISM, IPS, INP i IE wzięli udział w połowinkach. Było to także szczególne wydarzenie dla naszych drugoroczniaków, którzy są w połowie swojej studenckiej drogi.

Nie była to standardowa impreza ponieważ tego wieczoru przenieśliśmy się w klimaty amerykańskiej college’owej domówki, na której królowały czerwone kubki i luźne ciuchy.

O naszą dobrą zabawę zadbali PHUNK’ILL, BLACK BELT GREG oraz ROMI!

Wszystkim osobom, które wzięły udział w tej imprezie dziękujemy za dobrą zabawę!

Mikołajki 2014!

mikołajki

Było dziko, była moc!

5 grudnia, nasza jednostka wraz z !CE, IPSIR, OSA wzięła udział w klubowych Mikołajkach. Gdy na dworze ziąb, Saloon pękał w szwach, wypełniony kowbojami, poganiaczami bydła, damami, kowbojkami, gwiazdami rodeo, szeryfami, wodzami i Indiankami. Było ciepło, klimatycznie i dziko. Zachodnie trunki, pojedynki i szalone kuce to to, co wypełniło klub po brzegi! O podtrzymanie gorącej atmosfery na parkiecie zadbała znana ekipa grajków, buty z ostrogami były wyjątkowo lekkie! Dodatkowo dostępne były atrakcyjne ceny na barze, żeby każdy jeździec mógł stracić swą styraną głowę. Śmiałków na miejsce dowiózł nasz dziki dyliżans zaprzęgnięty w kuce!

Dzięki wszystkim na przybycie! Melanż opór, dyliżansy zapchane, parkietura momentami rozpalona do granic wytrzymałości… To wszystko dzięki Wam!