Home » Inne » Spotkanie z Pierwszą Damą RP

Spotkanie z Pierwszą Damą RP

pałac- foto w tle

Zarząd Samorządu Studentów CSSTiRL UW serdecznie zaprasza wszystkich studentów Centrum do udziału w wydarzeniu, jakim jest zwiedzanie Pałacu Prezydenckiego podczas którego odbędzie się spotkanie z Pierwszą Damą RP Agatą Kornhauser- Dudą.

Wydarzenie to będzie szansą, aby zobaczyć jak wygląda siedziba Prezydenta RP od środka. Spotkanie z Pierwszą Damą RP będzie niepowtarzalną okazją do poznania Pani Prezydentowej osobiście, wysłuchania z „pierwszych rąk” o zwyczajach panujących w Pałacu Prezydenckim, obowiązkach Pierwszej Damy, dowiedzenia się jakie zmiany zaszły w życiu zawodowym i osobistym Pierwszej Damy od wygranej Jej męża w wyborach Prezydenckich oraz jak wygląda i na czym polega praca Pierwszej Damy. Niewątpliwie, będzie to także okazja do spotkania z najbliższą osobą, najważniejszej osoby w kraju. Oprócz tego, w ramach limitu czasu będzie okazja do zadania nurtujących pytań Pierwszej Damie.

Liczba osób zwiedzających Pałac Prezydencki i biorących udział w spotkaniu z Pierwszą Damą RP jest ograniczona. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz dostępny pod poniższym adresem:

Podczas rejestracji obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Organizatorzy spotkania z Pierwszą Damą RP z ramienia Pałacu Prezydenckiego zastrzegają prawo do odwołania spotkania ze względu na nagłe wyjazdy, spotkania lub inne obowiązki Pani Prezydentowej, a także ze względu na niespodziewane wydarzenia odbywające się w Pałacu Prezydenckim.