Home » Inne » Konferencja naukowa- relacja

Konferencja naukowa- relacja

2Q3A7589

Samorząd Studentów CSSTiRL wraz z Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego miał przyjemność zorganizować konferencję naukową pt.”Z Warszawą czy bez?”, która odbyła się 18 maja 2016r. w Pałacu Kazimierzowskim przy Krakowskim Przedmieściu 26/28. Jako przyszli samorządowcy postanowiliśmy zgłębić temat odłączenia Warszawy od województwa mazowieckiego. Rozmawialiśmy o wadach i zaletach tego pomysłu. W konferencji mieliśmy możliwość gościć prawdziwych ekspertów z różnych dziedzin, którzy poprowadzili niezmiernie ciekawe panele, które jak nam sie wydaje w pełni wyczerpały omawiane zagadnienie. Jako organizatorzy cieszymy się faktem, że w konferencji udział wzięli studenci, którzy także wykazali się znajomością tematu i wykorzystali możliwość do zadawania wyczerpujących pytań naszym prelegentom. Mamy nadzieję, że nie była to ostatnia tego typu konferencja.

Poniżej przedstawiamy krótką foto relację z wydarzenia.